Irodai Asszisztens/Back-Office Menedzser

Esikon kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Ügymenethez tartozó adminisztrációs, adatrögzítési, nyilvántartási feladatok ellátása, munkatársak munkájának adminisztrációs támogatása, kapcsolattartás könyveléssel, ügyfelekkel, szerződések adminisztratív kezelése előkészítés, postázás, iktatás, a cégünk működéséhez kapcsolódó munkaügyi nyilvántartások vezetése, ügyvezető munkájának támogatása, partneri adatbázis kezelése, levelezések, posta kezelése, számlázási feladatok, irodáknapi működéséhez szükséges írószerek és eszközök rendelése, logisztikája, a napi működés során fellépő váratlan helyzetek kezelése, céges napok és események szervezése, koordinálása. Hosszú távú munkalehetőség, stabil pénzügyi és megrendelői háttér, több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársak, 4-6 órás részmunkaidős alkalmazás, egymás segítésére és tiszteletére építő munkakörnyezet, alkalmazotti jogviszony, részbeni otthoni munkavégzés elképzelhető. Megbízhatóság,talpraesettség, problémák rugalmas és proaktív kezelése, alkalmazkodó képesség a hétköznapokban felmerülő váratlan helyzetekhez és azok kezelése, Microsoft Office ismerete, mielőbbi önálló munkavégzésre való törekvés – cég működésének mielőbbi megismerése. Tapasztalat hasonló munkakörben, angol vagy / és német nyelvtudás, felsőfokú végzettség.