Menedzser Asszisztens

Mol-lub kenőanyag gyártó forgalmazó és szolgáltató korlátolt felelősségű társaság - Almásfüzitő
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Teljes körű adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása, beleértve:
Jegyzőkönyvek, prezentációk és beszámolók készítése,Kapcsolattartás és projektmenedzsment támogatása,Külső és belső partnerekkel való kommunikáció,Projektcsapatok koordinálása és dokumentumok kezelése,Menedzsment támogatása és határidők követése,Megbeszélések és utazások szervezése,Számlák és irodai rendelések kezelése,Üzleti levelezés, belső iratok előkészítése.Széleskörű juttatási csomagot:
éves br. 800.000 HUF cafeteria, éves bónusz,Korlátlan mobil csomagot belföldön céges flotta,Medicover egészségbiztosítást:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzés,Wellbeing juttatásokat:
Az élet 4 területén:
egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben,Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonyod teljes időtartama alatt,Lehetőséget egy dinamikusan fejlődő, egyedi termékeket és szolgáltatásokat nyújtó szervezetnél dolgozni,Fejlődési lehetőséget:
támogatunk abban, hogy szakmai tudásodat folyamatosan bővíthesd és új készségeket sajátíthass el.Csatlakozz a MOL LUB csapatához, ahol szerteágazó adminisztrációs és szervezési feladatokban játszhatsz kulcsszerepet! legalább középfokú végzettség HR vagy közgazdasági, pénzügy területén,legalább 1-3 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat,önálló és precíz munkavégzés,jó problémamegoldó képesség,magabiztos angol nyelvtudás,MS Office ismerete, SAP ismerete előny.