Menedzser Asszisztens

Mizsepack nyomdaipari kft. - Lajosmizse
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

A Mizsepack Kft., Magyarország meghatározó csomagolóanyag előállító nyomdája keres teljes munkaidős munkatársat menedzser asszisztensi munkakörbe.
Főbb feladatok:
Az ügyvezető és a menedzsment munkájának támogatása
Számlázás
Partnerekkel való kapcsolattartás (magyar és idegen nyelven)
Megrendelések kezelése, irodai beszerzés
Adminisztrációs feladatok elvégzése:
dokumentumok előkészítése, nyilvántartása, kezelése
Elvárások:
Minimum középfokú végzettség (érettségi)
Felhasználói szintű MS Office ismeret
Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség
Pontos, megbízható munkavégzés, igényesség
Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Szociális juttatási csomag
Fejlődés orientált vállalat,
Szakmai fejlődési lehetőség
Előny:
Felsőfokú végzettség
Közgazdasági ismeretek
Hasonló területen eltöltött 1-3 év gyakorlati idő
Amennyiben érdekli az ajánlat, és szeretne egy versenyképes vállalkozás tagja lenni, akkor kérjük küldje meg fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "
gombra kattintva.