Megrendelés Menedzsment Munkatárs

Petrolszolg kft. - Százhalombatta
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. csapata a következő pozícióra keres új munkatársat:
Megrendelés menedzsment munkatárs
A munkavégzés helye:
Százhalombatta
A munkakörről röviden:
A hozzá tartozó terület feladatait megismeri és a szükséges karbantartási és beruházási igények alapján biztosítja a berendezések szakszerű karbantartását és hosszútávú rendelkezésre állását. Elkészíti a berendezések karbantartási terveit és a hozzá kapcsolódó quality tervet. Felügyeli a karbantartási feladat végrehajtását, eredményességét visszacsatolja a szereplőknek, eltérés esetén javító intézkedéseket fogalmaz meg. Végig követi a berendezések életútját.
Az alábbi feladatoknál számítunk rád:
Karbantartási és javítási igények feladatainak műszaki tervező rendszerben történő, ütemezésre és kivitelezésre alkalmas komplex és mérnöki igényességű megtervezése,
Quality terv elkészítése és csatolása tervező rendszerben, együttműködés társszervezetekkel,
Anyagszükségletek meghatározása, cikkszám igények műszaki előkészítése és anyagbeszerzés folyamatának lebonyolítása,
Szolgáltatási és anyagigényekre vonatkozó ajánlatok műszaki értékelése, tervtől való eltérések vizsgálata,
A végrehajtás műszaki nyomon követése, a kivitelezés során feltárt, a tervezett és a tényleges műszaki tartalom közötti eltérések csatolt megrendeléshez tartozó feladatok tervezése,
Alvállalkozói teljesítés igazoláshoz, a lezáráshoz szükséges dokumentációk értékelése műszaki szempontokat figyelembevéve.
Csatlakozz Hozzánk, ha:
Rendelkezel középfokú végzettséggel (gépész/villamos/műszerész/építész területen)
Felhasználói szintű PC ismerettel rendelkezel (MS Office)
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
Csapatjátékos vagy
Megbízható, pontos munkavégzés jellemez
Vevői fókusszal rendelkezel
Komplex logikai és analitikai képességgel rendelkezel
Koncepcionális gondolkodás és önálló probléma megoldás jellemez
Hatékonyan kommunikálsz szervezeten belül és kívül egyaránt
Előnyt jelent:
Karbantartási területen szerzett tapasztalat
SAP ismeret
Hatósági vizsga (tűzvédelmi, biztonságtechnikai)
Stressz-tűrő képesség
Jó időmenedzsment
Nyitott vagy új ismeretek megszerzésére
Hosszú távú stabil munkahelyre vágysz
Amit kínálunk:
Munkalehetőséget Magyarország egyik legnagyobb biztos hátérrel rendelkező nemzetközi piacon működő vállalatánál
Együtt dolgozhatsz egy tapasztalt, támogató és összetartó csapattal
Kiemelkedő béren kívüli juttatást
Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg
13. havi karácsonyi jutalom
Kiemelt összegű bejárási támogatás
Széles körű ismeretek megszerzését, fejlődési lehetőségeket
Szakmai tréningeket
Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél