Beszerzési Csoportvezető

Trenkwalder - Pécs
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Beszerzési csoportvezető
Leírás
Multinacionális partnercégünk részére keresünk agilis, tapasztalt Beszerzési csoportvezető munkatársat.
Feladatok
Felelős az összes beszerzési, beszállítási, termelési anyagellátási;
vámügyi, és készletellenőrzési tevékenységért
Biztosítja a folyamatos anyagellátást a termelés részére
Aktív szerepvállalás a kritikus anyagok felkövetésében, eszkalációs meetingek levezetésében az adott team területén
Felügyeli a beszállítói megrendeléseket és a pótalkatrészek mozgásának nyomon követését a teljes ellátási lánc folyamán
Első szintű eszkalációs pont az anyagbeszerzési és anyagellátási kérdések, problémák esetén
Felelős a vezetőség számára időszakos riportok biztosításáért
Beszállítók kiválasztása, beszerzési folyamatok fejlesztése és nyomon követése
Elvárások
Felsőfokú közgazdász végzettség
Minimum 5 év anyagellátási területen szerzett tapasztalat
Vezetői tapasztalat/attitűd
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Ellátási lánc menedzsment ismeret, beszerzési tapasztalat
Üzleti és pénzügyi ismeretek
Vevőkezelésben szerzett tapasztalat
Szervező- és priorizálási készség, határozottság
Rugalmas, jó stressztűrő képesség
Amit kínálunk
Versenyképes juttatási csomag
Home office lehetőség
Távolról érkezőknek lakhatási/letelepedési támogatás
Szakmai tréningek, továbbképzések
Karrier és fejlőséi lehetőség
Munkavégzés helye
Pécs