Beszerzési Csoportvezető

Trenkwalder magyarország - Egri Járás
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Beszerzési csoportvezető
Leírás
Egri gyártó partnerünk részére keresünk Beszerzési csoportvezető kollégát egy megbecsült, összetartó csapatba, kellemes munkakörnyezetbe:
Feladatok
Direkt/indirekt anyagok, szolgáltatások, termeléshez szükséges gépek, berendezések beszerzése
Megrendelések, beszerzési törzsadatok kezelése
Ártárgyalások lefolytatása, szerződések, döntések előkészítése
Beszállítói bázis fejlesztése árszínvonal és minőségi elvárások alapján
Megtakarítási akciók kidolgozása, megvalósítása, eredmények tervezése, követése
SAP alapadatok rendben tartása, megrendelések kezelése
A beszerzési folyamatok hosszú távú biztosítása az elvárt minőségben
Folyamatos és rendszeres (napi/heti/havi) teljesítménymutatók követése, az elvárt célok teljesülésének biztosítása
A megfelelő üzleti kiválóság megteremtése, társosztályokkal való aktív kapcsolattartás
Elvárások
Felsőfokú végzettség
Minimum 3-5 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
Vezetői tapasztalat/attitűd
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Vevőkezelésben szerzett tapasztalat
Szervező- és priorizálási készség, határozottság
Rugalmas, jó stressztűrő képesség
Amit kínálunk
Munka-magánélet egyensúlyának támogatása
Magas összegű Cafeteria juttatás havi szinten
Éves bónusz
Dolgozói programok, nyereményjátékok és ajándékcsomagok
Munkavégzés helye
Eger