Megrendelés Menedzsment Munkatárs

Petrolszolg kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Ha szeretnél egy dinamikus, lehetetlent nem ismerő csapat fontos tagja lenni, ha szeretnél élen járni a problémamegoldásban, valamint érdekel hogyan működünk Mi, akkor köztünk a helyed!
Csatlakozz a Petrolszolg Kft. csapatához, mint
Megrendelés menedzsment munkatárs
A munkavégzés helye:
Tiszaújváros
A munkakörhöz tartozó feladatok
A szükséges karbantartási és beruházási igények alapján a berendezések szakszerű karbantartásának és hosszútávú rendelkezésre állásának biztosítása.
A berendezések karbantartási terveinek és a hozzá kapcsolódó quality tervek elkészítése.
A karbantartási feladatok végrehajtása, javító intézkedések megfogalmazása eltérés esetén, illetve a berendezések életútjának végig kísérése
Karbantartási és javítási igények feladatainak műszaki tervező rendszerben történő, ütemezésre és kivitelezésre alkalmas komplex és mérnöki igényességű megtervezése,
Anyagszükségletek meghatározása, cikkszám igények műszaki előkészítése és anyagbeszerzés folyamatának lebonyolítása,
Szolgáltatási és anyagigényekre vonatkozó ajánlatok műszaki értékelése, tervtől való eltérések vizsgálata,
A végrehajtás műszaki nyomon követése, a kivitelezés során feltárt, a tervezett és a tényleges műszaki tartalom közötti eltérések csatolt megrendeléshez tartozó feladatok tervezése,
Alvállalkozói teljesítés igazoláshoz, a lezáráshoz szükséges dokumentációk értékelése műszaki szempontokat figyelembevéve.
Csatlakozz Hozzánk, ha:
Rendelkezel felsőfokú végzettséggel (gépész/villamos/műszerész/építész területen)
Felhasználói szintű PC ismerettel rendelkezel (MS Office)
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
Csapatjátékos vagy
Megbízható, pontos munkavégzés jellemez
Vevői fókusszal rendelkezel
Komplex logikai és analitikai képességgel rendelkezel
Koncepcionális gondolkodás és önálló probléma megoldás jellemez
Hatékonyan kommunikálsz szervezeten belül és kívül egyaránt
Angol vagy német nyelven beszélsz
Előnyt jelent:
Karbantartási területen szerzett tapasztalat
SAP ismeret
Hatósági vizsga (tűzvédelmi, biztonságtechnikai)
Amit kínálunk:
Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség
Együtt dolgozhatsz egy tapasztalt, támogató és összetartó csapattal
Kiemelkedő juttatási csomag
Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg
13. havi karácsonyi jutalom
Kiemelt összegű bejárási támogatás
Dolgozói kedvezmények
Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél