Megmunkálási Technikus

Gmd cast hungary kft. - Dorog
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Megmunkáló cellák működtetéseGépek alapismereteinek elsajátítása be illetve kikapcsolása, szükség esetén melegítés, újraindítás, programválasztás és módosítás/korrekcióForgácsoló gépeken a meghibásodott, kopott szerszámok cseréje, paraméterek módosítása és a termelés újraindításaRobotok alapfunkcióinak ismerete, alkalmazásaA mosóberendezések víz koncentrációjának ellenőrzése, dokumentálásaForgácsoló gépek emulzió szintjeinek ellenőrzése, utántöltése és a koncentrációjának mérése, dokumentálásaForgácsoló gépek olajszintjeinek ellenőrzése, utántöltéseGépek szűrőcseréiGépek meghibásodása esetén, aminek a javítása karbantartót igényel értesíti a műszakvezetőt Forgácsoló szerszámok kezeléseRaktárkezelés, dokumentálásSzerszámok ismerete forgácsoló szerszámok, szerszámtartók illetve komponenseiSzerszámok előkészítéséhez szükséges gép ismereteinek elsajátítása szerszámcserenapló töltése, módosítások regisztrálása KészülékekForgácsoló készülékek időszakos ellenőrzéseEgyéb készülékek, berendezések időszakos ellenőrzéseKözépfokú gépész műszaki forgácsoló, CNC technikus, gépgyártástechnológia technikus végzettségAlapszintű számítógépes ismeretek World, ExcelMegmunkáló központon szerzett legalább 1 éves munkatapasztalatNyitottság 3 műszakos műszakrend végzéséreTechnikusi végzettségVillanyszerelői végzettségAlapfokú angol nyelvtudás