Cad-Cam / Megmunkáló Központos

Metaplast gear technology kkt. - Tököl
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Esztergálási, marási és/vagyegyéb megmunkálásiműveletek rajz és/vagy modell alapján való önálló tervezése, programozása, módosítása, futtatása, megmunkáló művelet elvégzése az adott gépeken korrekciók végrehajtása, önellenőrzés, dokumentálásCAD / CAM programozása megmunkáláshoz szükséges szerszámok kiválasztása, műveleti terv elkészítése, szükség esetén dokumentálásaa mért értékek igény szerinti rögzítése, a gyártásirányítási rendszer használata, naprakészen tartása a folyamatban lévő munkák kapcsánkiadott következő munkákra való készülés a gépi munkaidő alatt;
erőforrás szükségességének jelzése a felettes felé szerszám vagy egyéb igény az adott munka megkezdése előttfiatalos, dinamikus csapat, családias légkör, motiváló környezet kávészünet eltölthető a 4000m2-es kertbenváltozatos munka, kihívások és sikerek eléréseszakmai fejlődési lehetőség, oktatásokon való részvételönálló, felelősségteljes pozíciót kínálunk, szakmai betanítási tervvel készülünk az érkezésedreszerszámokkal és egyéb modern szakmai erőforrással komolyan felszerelt, tiszta, kulturált munkakörnyezetegy műszakosmunkarend, szabad hétvégékmegfelelő színvonalú, hivatalosan és teljes egészében bejelentett bér, stabil jövedelembejárási költség térítése nagy mértékbenközépiskola és egyéb marós/megmunkáló központos, technikus, CNC gépkezelői képzettség, tapasztalat és élő naprakész tudásfelügyelet nélkül képes:
beállításokat, méréseket és korrekciózásokat végrehajtaniCAM szoftver ismerete előnyt jelent ESPIRITNCT vezérlő ismerete, Okuma vezérővel kapcsolatos tapasztalata előnyt jelentangol és/vagy német nyelvismeret, főként a műszaki terület ismerete előnyt jelentCAM szoftver ismerete előnyt jelent ESPIRITNCT vezérlő ismerete, Okuma vezérővel kapcsolatos tapasztalata előnyt jelentangol és/vagy német nyelvismeret, főként a műszaki terület ismerete előnyt jele