Karbantartó Műhely Vezető Mérnök

Contemporary amperex technology hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A feladataid lesznek:
Felügyelni a CNC megmunkálási műveleteket (köszörű, maró, eszterga stb.), a gyors, pontos és biztonságos munkavégzést szem előtt tartva;
Vezetni a műhely folyamatainak kialakítását (best practice alapján), továbbfejlesztését, és biztosítani azok betartását;
Aktív részvétel a megmunkálással kapcsolatos problémamegoldásban és a munkadarabok legyártásában;
A műhely tevékenységének felügyelete annak érdekében, hogy minden feladatot hatékonyan és a magas minőségi előírásoknak megfelelően hajtsanak végre;
Biztosítani az erőforrások megfelelő elosztását;
A műhely szakembereinek (mérnökök és technikusok) szakmai fejlődésének támogatása;
Hozzájárulás a műhely éves értékelési folyamatához;
Gondoskodás a biztonságos, tiszta és szervezett munkakörnyezetfenntartásáról.
Amit tőled várunk:
Főiskolai vagy egyetemi diploma gépészmérnöki, mechatronikai vagy egyéb kapcsolódó területen;
Tapasztalat az alkatrészek tervezésében (CAD), CNC-gépek programozásában;
Legalább 3 év tapasztalat karbantartó műhely koordinálásában, több mint 5 év munkatapasztalat gyártó környezetben;
A digitális marás, az esztergálás, a drótvágás és a lézervágás folyamatának és eszközeinek ismerete;
Képesség a különböző biztonsági és minőségi kockázatok azonosítására a gyártás során, és hatékony intézkedéseket létrehozása a megelőzésükre;
Jó angol nyelvtudás.
Debreceni munkavégzés vállalása.
Előnyt jelent:
Autóiparban szerzett munkatapasztalat;
PLC programozásban való jártasság.
Amit mi biztosítunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Nagyvállalati háttér, multikulturális munkakörnyezet;
Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.