Karbantartó Mérnök Vezető

Easyhiring services kft. - Kecskemét
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Karbantartó mérnök vezető
Feladatok:

Karbantartási csapat irányítása és továbbfejlesztése
Gépek és rendszerek beállítása és új rendszerek üzembe helyezése
Felelős tervezés és végrehajtás a gépek, rendszerek és berendezések javítására és karbantartására vonatkozóan
A rendszer rendelkezésre állásának biztosítása és optimalizálása, valamint hatékony hibaelhárítás
A végzett karbantartási munka dokumentálása
Támogatás technikai változások és új projektek esetén
Külső cégek koordinálása
Szoros együttműködés a gyárigazgatóval és a releváns osztályokkal, mint a minőségügy, mérnöki részleg és a központi műhely
Elvárások:

Mérnöki diploma vagy minimum technikusi képesítés
Kiváló írásbeli és szóbeli magyar és angol nyelvtudás
Szakmai tapasztalat az elektromosság és a pneumatika területén
Sokoldalú technikai ismeretek és releváns szakmai tapasztalat az ipari szektorban és üzemkarbantartásban
Célorientált és precíz munkavégzés, analitikus gondolkodásmód
Rugalmasság és elkötelezettség
PLC programozás ismerete
Utazási hajlandóság (Kecskemét és Debrecen között)
Munkavégzés helye
Kecskemét