Marketing Vezető

Antikvárium. hu kft. - Szeged
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

A dinamikus fejlődés és magas vásárlói elégedettség fenntartása érdekében a kereskedelmi online marketingben tapasztalattal rendelkező vezetőt keresünk. Növekedési online marketing stratégia elkészítésében, illetve megvalósításában való aktív részvétel a cégvezetéssel összhangbanAdatelemzések, jelentések készítése és piaci tendenciák, változások követése a döntéshozatali folyamatok támogatására és a teljesítmény javításáraAz értékesítési csatornák, lehetőségek kiaknázására javaslattételSales fókuszú marketingesként proaktívan gondolkodik, újabb javaslatokat tesz a forgalomnövelő projektekhezMarketing és értékesítési kampányok fejlesztése, lebonyolítása és hatékonyabbá tételeMarketing büdzsé hatékonyságának monitorozásaMarketing asszisztens irányítása, ellenőrzéseKommunikáció társosztályokkal a cég sikeres marketing folyamatainak megvalósításának érdekébenSzakmai kihívások, lehetőségek Magyarország piacvezető online kereskedelmi cégénélTámogató vezetőség, családias és inspiráló közösségTeljes munkaidős hétfő-péntek alkalmazotti jogviszonyTelefon, laptop a munkavégzéshezStabil vállalati háttér, versenyképes juttatásFolyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek biztosításaKiemelkedő üzleti érzékkel, eredmény- és nyereségorientált attitűddel rendelkezikJelentős tapasztalata van online marketing, értékesítési kampányok tervezésében és lebonyolításábanAnalitikus gondolkodásmódúGoogle Ads, Google Analytics 4, Social Media területeket jól ismeriProaktív és probléma megoldó képességekkel rendelkezikMagabiztosan használj az angol nyelvetPrecíz, igényes a munkavégzése