Marketing Munkatárs

Hétmesedomb nonprofit kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz a Kicsi Gesztenye Klub csapatához!Marketing munkatársat keresünk gyermekprodukciónkba.Marketing stratégiánk megalkotása és megvalósítása;
Online és offline kampányok tervezése és lebonyolítása;
Nap mint nap frissíteni a weboldalunkat és közösségi média felületeinket, ütős tartalmakkal;
Mérni és elemezni az online aktivitások hatékonyságát, és ezek alapján havi elemzéseket készíteni;
Gondoskodni a marketing partnerségek és szponzorációk zökkenőmentes lebonyolításáról;
Nemzetközi projektek kommunikációjában aktívan részt venni;
Webshopunk folyamatos frissítése és tartalomgyártás az ötlettől a megvalósításig;
A piaci trendek és vásárlói igények folyamatos figyelése és elemzése.Teljes munkaidős állás;
Hivatalos munkaviszony;
Motivált, dinamikus csapat és jó hangulatú munkakörnyezet;
Versenyképes jövedelem.Legalább 2 év tapasztalat az online marketing világában;
Alapos ismeretek a PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, és webshop optimalizálás terén;
Középszintű angol nyelvtudás;
MS Office magabiztos használata;
Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó és kreatív készség.