Tudományos Marketing Munkatárs

Goodwill pharma nyrt. - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az alábbi feladatokra számíthatsz:
Termékek menedzselése – a felelősségi körödbe tartozó termékek menedzseléséért te leszel a felelős egészen a bevezetéstől a fogyasztói kommunikációig,szakmai anyagok szerkesztése – feladatkörödbe tartozik majd különböző szakmai anyagok elsajátítása, fordítása, kommunikációjának előkészítése az orvosok, gyógyszerészek, valamint a lakosság felé,kommunikációs stratégia előkészítése – a Goodwill Pharma termékeihez magas szintű kommunikációs anyagokat készítünk, ennek stratégiai előkészítése, valamint a termékeladást ösztönző marketingüzenetek meghatározása is hozzád tartozik majd,piacelemzés – többek között táblázatok és statisztikák készítése, árajánlatok menedzselése is feladatod lesz, így elemzőkézséged is hasznosíthatod,beszámolók készítése – feladataid közé tartozik majd a területi vezetők támogatása, így a döntéseikben a te beszámolóidra is támaszkodnak majd,csapatmunka – munkaköröd részeként folyamatos kapcsolatot kell majd tartanod a medical marketing és grafikai területünkkel,kreatív anyagok készítése – az éves marketing aktivitások megvalósításábanés az értékesítést támogató marketing anyagok fejlesztésében, termékeladást ösztönző marketingüzenetek írásában kiélheted kreativitásod.Csapatunk tagjaként az alábbiak várnak rád:
Versenyképes fizetés,kedvezményes dolgozói vásárlás prémium minőségű termékeinkből,mivel csapatunk évről évre növekszik, így fejlődési, akár előrelépési lehetőségre is számíthatsz,nálunk biztonságban érezheted magad, hiszen egy stabil, folyamatosan növekvő vállalati háttérrel rendelkezünk,ahogy a termékeink, úgy csapatunk folyamatos fejlődésében is hiszünk, így kollégáinkat tréningekkel, online kurzusokkal, valamint Junior Akadémiai programunkkal is fejlesztjük,dinamikus, támogató csapatban dolgozunk, melyet céges rendezvényekkel, csapatépítő programokkal támogatunkRád van szükségünk, ha…:
Nyitott vagy az egészségtudatosságra és érdekel az egészséges életmód,élettani végzettséggel rendelkezel biológus Msc, vegyész, orvos,van marketing affinitásod, nem feltétel, de nagyon örülnénk, ha már tapasztalattal is rendelkezel,felsőfokú angol nyelvtudásod van, magabiztosan használod, akár tárgyalások, előadások során is,komplex látásmóddal rendelkezel és tudsz rendszerekben gondolkodni,kreatív vagy és ötleteid bátran megosztod, ????hiszünk a csapatmunkában, de fontos, hogy önállóan is tudj dolgozni.