Digitális Marketing Munkatárs Analitikai Fókusszal

Szerencsejáték zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Számítunk rád vállalatunk teljes körű webanalitikai kiszolgálásában:
közreműködhetsz a digitális felületeink weboldalak, mobilalkalmazások mérési stratégiájának és terveinek kialakításában, elemzések, riportok készítésében web- és alkalmazásanalitikai eszközök használatával, nagy forgalmú weboldalakkal dolgozhatsz, professzionális eszközökkel - nálunk nincs adatban hiány,lehetőséged lesz analitikai fejlesztési igények megfogalmazására, üzleti igényspecifikáció elkészítésére, részt vehetsz konverzióoptimalizálással CRO kapcsolatos feladataink ellátásában, számítunk a segítségedre a házon belüli üzleti területekkel, külső analitikai ügynökséggel és beszállítókkal történő kapcsolattartásban.Nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár;
Segítünk szakmai fejlődésedben:
képzéseken, tréningeken vehetsz részt;
Megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk;
Jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz;
Számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményeken vehetsz részt,Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz;
Közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást. A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának. EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK! rendelkezel minimum 1 év szakmai tapasztalattal online értékesítési vagy digitális marketing területen, dolgoztál már Google Analytics-szel, analitikai, elemző készség és rendszerezésre való képesség jellemző rád, van készséged az önálló, pontos munkavégzésre;
miközben tudsz és szeretsz csapatban dolgozni, nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismerek elsajátítására;
innovációs látásmóddal rendelkezel. használtál már Google Tag Manager-t, rendelkezel konverzióoptimalizálással kapcsolatos ismeretekkel, tapasztalattal, van adatvizualizációs eszközzel például:
Looker Studio, Power BI tapasztalatod, ismered a Szerencsejáték-ipart, a sportfogadást Tippmix, Tippmixpro, gyorsan és magas színvonalon készítesz prezentációkat, jól kommunikálsz írásban és szóban is angolul.