Marketing Manager

Solarluna kft. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Social media felületek Facebook, Instagram, Tiktok, LinkedIn folyamatos menedzseléseközösségi média felületeink kezelése, posztok készítéseB2B és B2C kampányok kezelése és az ehhez tartozó katalógusok, szórólapok szerkesztése magyar és angol nyelvenkülső és belső kommunikációs anyagok készítésekatalógusok, szórólapok készítéserövid videók készítésewordpress alapú weboldal és woocommerce alapú webshop tartalmának aktualizálásakampányok elindítása, riportok készítése, elemzéseexcel táblázatok és formanyomtatványok készítésehírlevelek küldése mailchimppályázatok kezelésekülföldi és belföldi kiállítások, bemutatók szervezéseegyéb, marketinggel kapcsolatos feladatok elvégzésefiatalos, vidám, családias csapatdinamikusan fejlődő munkahelynagyfokú önállóságrugalmas feltételekhome office lehetőségeprofi, önálló, kreatív, precíz és proaktív munkavégzéskiváló szövegíró készségrutin az Adobe Photoshop vagy egyéb grafikai programok használatában Indesign, photoshopExcel felhasználói szintű ismereteszakmai végzettség vagy tapasztalatkép és videószerkesztő programok ismereteangol nyelvtudásműszaki beállítottság