Marketing & Brand Manager

Beck and partners kft. - Budapest
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Marketingstratégia létrehozása és végrehajtása
Marketingtevékenység eredményességének nyomon követése, statisztikák, kimutatások készítése, dokumentálás
Riportok készítése és riportálás a menedzsment felé
PPC és SEO kampányok menedzselése a külsős ügynökséggel
Online felületek, social tartalmak folyamatos koordinálása az ügynökséggel
Együttműködés a tartalomgyártókkal, illetve önálló tartalomgyártás
Napi szintű együttműködés a grafikus, fotós és videós csapattal
Együttműködés a társosztályokkal
Projektmenedzsment
Marketing beszállítókkal való kapcsolattartás
Belső és külső rendezvények szervezése és lebonyolítása
Weboldal naprakészen tartása (sliderek, hírek, blogcikkek stb...)
Együttműködés és közös gondolkodás a sales és fejlesztői csapattal a célszámok elérése érdekében
Elvárások:
Szakirányú felsőfokú végzettség
Legalább 3 éves, marketing területen szerzett tapasztalat
Precizitás, pontosság, jó szervező-, és problémamegoldó készség
Stratégiai gondolkodásmód
A közösségi média teljesítményének követése, jelentések készítése a növekedésről
MS Office, Analitikai oldalak, appok, illetve bővítményekben való jártasság
Angol nyelv aktív használata kommunikációs szinten szóban és írásban egyaránt
Légy önálló, de csapatban is tudj dolgozni
Legyenek kreatív ötleteid, javaslataid
Előnyt jelent:
Nem munkatársat, hanem egy új csapattagot keresnek
Motivál az alkotni vágyás, a pörgés és az újdonságok
Van jövőképed az AI és marketing kapcsolatáról, és eszközök is vannak, amelyeket ezekhez tudsz rendelni
Az alábbi platformok nem ismeretlenek számodra:
Sales Autopilot, OneSignal, Manychat, Wordpress, Analytics, META, Figma, Canva, CapCut
Amit kínálnak:
Barátságos, családias, pozitív csapat tagja lehetsz
Változatos feladatok, önálló munkavégzés, alkotó kreatív munka
Munkába járás támogatás
Ingyenes parkolás
Céges iPhone
Kutyabarát iroda
Dolgozói kedvezmény a cégcsoport összes termékére
Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
Világszinten ismert és elismert márka képviselete
Munkaidő:
Teljes munkaidő
Munkavégzés pontos helye:
Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát bérigényemegjelölésévelés referenciái csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!