Social Media És Brand Manager Részmunkaidős Állás

Stone concept zrt. - Budaörs
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

A Stone Concept, egy prémium kőburkolatokat forgalmazó hazai cég, keresi Social Media &
Brand Manager munkatársát. Szeretnél részese lenni egy fiatal és lelkes csapatnak és együtt fejlődni? Rugalmas munkabeosztásban keressük új részmunkaidős kollégánkat, aki napi 4 órában heti 20 órában segíti a cég marketing és branding tevékenységét. A munkavégzés irodai környezetben, cégünk exkluzív Budaörsi bemutatótermében zajlik.Mi lesz a feladatod:
Social media platformok Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest teljes körű kezelése:
tartalomtervezés és közzététel, kapcsolattartás a követőkkelTartalomgyártás:
Kreatív és vonzó szöveges, fotós és videós tartalmak létrehozásaInfluenszerekkel való együttműködés:
Releváns influencerek felkutatása és az együttműködés teljes körű leszervezésePiackutatás:
külföldi és hazai versenytársak monitorozása és a piaci trendek megismerése Hosszútávú, bejelentett részmunkaidős állásFiatalos csapat, fejlődő cégRugalmas munkabeosztásModern iroda és informatikai eszközök exkluzív környezetbenKellemes, családias hangulatVersenyképes fizetés és juttatások Legalább 1 éves tapasztalat social media és/vagy brand manager munkakörbenCanva és egyéb képszerkesztő photoshop használatában való jártasságÖnálló, kreatív munkavégzésHatékony problémamegoldó képesség Angol középfokú nyelvtudásB kategóriás jogosítványTermékképek készítésében való jártasságHa szeretsz és tudsz is fotózni