Logisztikai Koordinátor

Mfs defense zrt. - Sirok
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

A raktározási folyamatok precíz szervezése és lebonyolítása. Munkavégzés során folyamatos együttműködés társosztályokkal. A beérkező anyagok átvétele, mennyiségi ellenőrzése és SAP-rendszerbe történő integrálása. Készletnyilvántartási feladatok ellátása, beleértve az elfekvő és selejt készletek nyomonkövetését és a készletszintek kommunikációját. A beszerzési folyamatok adminisztratív támogatása, beleértve a direkt és indirekt beszerzők munkájának támogatását. Kiszállítási tervek összeállításában aktív közreműködés a kereskedelmi ügyintézőkkel. Határozatlan idejű munkalehetőség egy speciális, nemzetközileg elismert cégnélizgalmas projekt mentén személyes fejlődési lehetőség, rendkívül értékes tapasztalatszerzés nagy értékű beruházás lebonyolításábanaktív angol nyelvhasználati lehetőségmunkába járás támogatása nettó 47 Ft/kmteljesítményalapú-, szociális- és egyéb juttatásokMFS Elismerési Program, élménynapokFelsőfokú végzettség és 1-3 éves logisztikai, raktározási vagy ipari területen szerzett tapasztalatAktív angol nyelvtudásMicrosoft Office felhasználó szintű ismerete Excel, Word, PowerPointRugalmas, önálló csapatjátékost keresünk, aki kiváló szervezőkészséggel és analitikus gondolkodásmóddal rendelkezik. Logisztikai mérnöki végzettségSAP rendszerben szerzett jártasság