Logisztikai Koordinátor

Equip-test kft. - Pest Megye
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Ajánlatok bekéréseA felmerülő igények beszerzése, beszerzési rendelések nyomon követéseGyártási rendelések adminisztratív ügyintézéseCsomagfeladás, feladással kapcsolatos ügyintézésVámkezelések import – exportVállalatirányítási rendszer használataAdatrögzítésTelefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkalÜzletkötők munkájának segítéseVersenyképes jövedelemFiatal, folyamatosan fejlődő innovatív vállalatHosszú távú munkalehetőségVáltozatosságFiatalos, összetartó csapatKözépfokú végzettségSzámítógépes ismeret Outlook, Excel, WordKözépfokú angol nyelvtudás szóban és írásbanPályakezdők jelentkezését is várjuk!Beszerzésében és logisztikában szerzett tapasztalatVámügyintézői képesítés, tapasztalatVállalatirányítási rendszer ismereteAzonnali munkakezdésÖnálló munkavégzésKiváló kommunikációs készségPozitív szemlélet, megoldásorientált hozzáállás, megbízhatóság