Logisztikai Koordinátor

Trenkwalder - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Logisztikai koordinátor
Leírás
Amennyiben érdekel a gyógyszeripar és nem riaszt vissza a megszakítás nélküli folyamatos munkarend, várjuk jelentkezésed X. kerületi partnercégünkhöz!
Feladatok
Termelési és beszerzési célból készített forgalmi előrejelzések felülvizsgálata
A termékbevezetések logisztikai támogatása, az érintett szervezeti egységekkel együttműködve
A piacok, a termelés és a beszerzés közötti információáramlás koordinálása
A termelési tervről, a folyamatban lévő termelésről és a raktárkészletekről folyamatos adatszolgáltatás a társosztályok felé
A raktárkészletek ellenőrzése, az optimálisnál magasabb készletszintek vagy várható hiányok jelentése
A biztonsági készletszint beállítások meghatározása, karbantartása és rendszeres felülvizsgálata
Elvárások
Logisztikában, készletgazdálkodásban szerzett tapasztalat
Logisztikai szakirányú tanulmányok
SAP vállalatirányítási rendszer használata során szerzett tapasztalat
Előny:
Felsőfokú végzettség
Középfokú, kommunikációképes angolnyelv-tudás
MS Office felhasználói szintű ismerete, excel függvények ismerete
Vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk
Határozatlan idejű szerződés
Fix alapbér, versenyképes bércsomag
Évi bruttó 540.000 Ft cafeteria
13. havi fizetés
Orvosi szakrendelések biztosítása a telephelyen
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Vállalati étkezde
Sportolási és szabadidős lehetőségek
Nyaranta Balaton parti üdülők igénybevétele
Utazástámogatás vidéki kollégák részére
A délutános munkavégzésért 40%-os, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlék jár
Munkavégzés helye
Budapest, Bökényföldi út 118