Logisztikai Asszisztens

Forego magyarország kft. - Budakeszi Járás
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Veszélyes és nem veszélyes hulladék begyűjtési folyamatok teljes körű megszervezéseEdény begyűjtések, edény kihelyezések rögzítéseEgyéb szállítási megbízások raktárközi ki-és beszállítások koordinálásaÜgyfelek tájékoztatása telefonon, e-mailen a begyűjtésekrőlAlvállalkozókkal napi kapcsolattartásFelmerülő projektek lebonyolításaÜgyfélszolgálati logisztikai telefon eseti kezeléseRiportok készítéseÜgyviteli rendszerek naprakészen tartásaHavi adatszolgáltatások összeállításaversenyképes fizetés, bónuszlaptop, céges telefoncafeteria juttatásbejárási költségtérítéshibrid munkavégzés irodai/home officeMinimum középfokú / szakirányú végzettségJó kommunikációs készség szóban és írásbanPrecíz, pontos és rugalmas munkavégzésMS Office felhasználó excel, word, outlook…stb. alapos ismereteEgyéb ügyviteli rendszerek gyors elsajátításaterhelhetőség, multi-taskingLogisztikai területen szakmai tapasztalattal rendelkezikÜgyfélorientált beállítottságúCsapatban jól együttműködő, de önállóan is dolgozni tudó pozitív személyiségstressztűrő képességMOHU portál ismerete