Logisztikai Asszisztens – Angol Nyelvtudással

Speed sped'03 kft. - Dunaharaszti
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

- kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal- analitikus nyilvántartások napra kész vezetése- szállítólevelek kezelése- könyvelés részére nyilvántartások vezetése- fuvarok nyomon követése, teljes körű adminisztrálása- raktárral történő folyamatos egyeztetés- esetleges reklamációk kezelése- felmerülő ad hoc jellegű problémák kezelése- már meglévő projektekben való aktív közreműködés- a belső vállalatirányítási rendszer elsajátítása, önálló használata- egyéb irodai adminisztráció- versenyképes, stabil fizetés- jó hangulatú, dinamikus csapat- hosszú távú, biztos munkahely- biztos angol nyelvtudás- önálló, felelősségteljes munkavégzés- ügyfélorientált gondolkodás, jó kommunikációs készség- kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség- felhasználó szintű számítógépes ismeretek Excel, Word- minimum középfokú végzettség- logisztikai tapasztalat- közúti, légi, tengeri szállítmányozási tapasztalat- jogosítvány a telephely csak gépjárművel közelíthető meg