Logisztikai Asszisztens

''a & a világítás és bútor'' zrt. - Tolna Megye
új ajánlat (29/05/2024)

munkaköri leírás

Paksi Design Lámpagyártó üzemünkbe keresünk LOGISZTIKAI ASSZISZTENST, az alábbi feladatok ellátására:
Logisztikai tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzéseBeszállítói megrendelések kezelése SAP vállalatirányítási rendszerben, rendelések rögzítése, nyomon követése.Riportok, kimutatások készítéseKapcsolattartás a belföldi / külföldi szállítókkalKapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkalEgyéb adminisztrációs feladatok ellátásaStabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezetVersenyképes bejelentett jövedelem+ CAFETERIAMozgóbérAlkalmazotti jogviszonyUtazási költségtérítésSzakmai fejlődésAngol nyelvtudás szóban és írásbanFelhasználói szintű MS Office ismeret magabiztos használatMegbízhatóság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőségHasonló területen szerzett tapasztalatLogisztikai végzettségOlasz nyelvtudásSAP ismeret