Lead Business Analyst

Kész consulting kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

BA kollégák mentorálásában szakmai coaching, támogatásában
Tesztesetek tervezésében, tesztforgatókönyv készítésében;
elemzői tesztelésben;
változtatási igények, hibák azonosításában
Projektterv készítésében, projekt scope kontrollálásában
Fejlesztés támogatásában, nyomon követésében, koordinálásában
Informatikai fejlesztési projektekben üzleti igények felmérésében, érintett rendszerek meghatározásában, függőségek és előfeltételek vizsgálatában
Üzleti szakterületek IT oldali támogatásában az üzleti követelmény specifikációk elkészítésében
Folyamatfelmérésben, folyamattervezésben, folyamat-átalakítás előkészítésében
Megvalósítási alternatívák kidolgozásában;
szakmai összefoglalók, döntéselőkészítő anyagok, specifikáció, képernyőtervek készítésébenOlyan nagyvállalat tevékenységében vehetsz részt, amely nemcsak a magyarországi piacon, hanem a régióban is meghatározó
Jutalmazzuk a fáradozásaidat, hiszen évente egy alkalommal, tavasszal, teljesítményalapú prémiumra is jogosult lehetsz
Munkatársaink teljesítményét az alapbéren felül számos juttatással ismerjük el egészségbiztosítás, cafeteria, személybiztosítás
Családbarát munkahelyként, kedvezményes nyári táborokkal is igyekszünk kényelmessé tenni a kisgyermekes kollégák hétköznapjait
Gondolunk a kikapcsolódásra is:
kényelmes KÉSZ-es üdülőinkben kedvezményesen pihenhetsz, akár a Balatonon, akár Horvátországban
9. kerületi irodánk könnyen megközelíthető és ha autóval érkeznél, saját parkolónkban ingyen tudsz parkolni
Heti 2 alkalommal van lehetőséged home office-ból dolgozniFelsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezel pl:
gazdaságinformatika, programtervező, fejlesztő
Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalatod van IT üzleti elemző munkakörben
Ha csak rövid ideig is, de kellett csapatot vezetned és tudod, hogy ehhez milyen elengedhetetlen készségek szükségesek minimum 1-2 év
Erős MS Office ismeretekkel bírsz
Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód, megoldás-orientált hozzáállás és jó kommunikációs-készség jellemez
Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudásod van