Senior Banki Szakértő

Rowanhill digital kft. - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Ez egy senior tanácsadói pozíció a digitális szakértői piac egyik meghatározó cégénél, ahol a munkádat, tapasztalatodat jobban elismerjük mint bárki, és közöttünk jobban fogod érezni magad, mint bárhol korábban. Jelentkezz hozzánk most!Pontosan téged keresünk, hisz részt vettél már banki termék-, illetve folyamatfejlesztésben, esetleg van már bankkártya kibocsátás, vagy elfogadás területén szerzett tapasztalatod, és dolgoztál már banki business analyst-ként!Senior szakértőként az alábbi feladatok ellátásában kamatoztathatod képességeidet:
Fontos feladatod lesz az üzleti ajánlatok kidolgozása a RowanHill Digital jelenlegi és potenciális ügyfelei számára, valamint az üzleti követelmények összegyűjtése, egyeztetése az érintettekkel, továbbá a folyamatos egyeztetés az érintett szakterületekkel és a menedzsmenttel.E munkakörben az üzleti folyamatok megértése, értékelése, szükség szerint azok újra értelmezése, a fejlesztendő területek feltárása, valamint a megoldások bevezetése, fejlesztése kifejezetten hangsúlyos eleme a mindennapok munkavégzésének, amihez a szakértelmed elengedhetetlen.Akkor örülünk igazán, ha a senior kollégáink a feladatokat rendszerben kezelik, maguk határozzák meg a határidőket és be is tartják be is tartatják azokat.Amennyiben újítasz egy folyamatunkon, annak dokumentálása is rád, mint a terület szakértőjére vár.A konkrét projekt során az alábbi kihívások várnak Téged:
Üzleti igények elemzése, folyamatok felmérése / tervezése az érintett területek bevonásával,üzleti követelmény specifikációk készítése,üzleti területek támogatása, kapcsolattartás az IT és üzleti területek között,felhasználó elfogadási tesztek UAT koordinálása, teszt tervek készítése,projektekben való részvétel, a feladatok nyomon követése, jelentések, státuszriportok,a projekt lezárása és dokumentálása, tudásmegosztás házon belül.Miért érdemes jelentkezned? Mit kínálunk? – mindent, amiről a cégünk szól:
Személyre szabott, egyéni bérezési és bónusz feltételeket.Szakmailag profi csapatot, pezsgő szakmai életet:
jól felépített onboarding során mentorral segítjük a beilleszkedésedet, felkészülésedet, „betanulásodat”. A céges tudásbázishoz közvetlen hozzáférést kapsz azonnal. Minden szükséges feltétel rendelkezésre áll, hogy neked csak a projektre kelljen koncentrálnod.Családias cégkultúrát:
nálunk a rendszeres csapatépítés, közösségi programok szerves részei a közös munkavégzésnek. Szeretünk vitorlázni és gokartozni, évente akár kétszer is elvonulunk egy szép helyre 2 napra, családi napunk, illetve szakmai napjaink is vannak.Kompetenciát, fejlődést, szakmai képzéseket:
a tanácsadói szakma, főleg a digitális piacon állandó kihívások elé állít minket. „On the job” jelleggel állandóan tanulunk és tanítjuk egymást is. Évente tervezzük meg a szükséges szakmai képzéseket, konferencia részvételeket, kompetencia fejlesztő aktivitásokat és házon belül is tartunk tréningeket. Figyelünk az igényeidre és beépítjük azokat tervezéskor. Mentoraink pedig bármiben szívesen segítenek.Széleskörű szakértői ismereteid további bővítését kínáljuk számos digitális területen, például a fintech, paytech, stb. terén.Rugalmasságot adunk a foglalkoztatásban pl home office, rugalmas és családbarát munkaidőt és inspiráló munkavégzési helyet egy XII. kerületi kertkapcsolatos irodában.A wellbeing jegyében figyelünk a mentális és fizikai egészségre, hiszen a kollégáink jólléte nálunk mindennek az origója.Te vagy a mi emberünk, ha:
Felsőfokú gazdaság-informatikai, közgazdasági, üzleti vagy informatikai, mérnöki végzettséged van, különös érdeklődéssel és meglevő tudással az informatika területén;
Rendelkezel minimum 3-5 év a pénzügyi szektorban, vagy tanácsadó cégnél szerzett informatikai érintettségű projekt tapasztalattal, és ráláttál az IT projektek üzleti oldalára.Személyes tulajdonságaidat így írnád le:
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
Önálló munkavégzésre, ugyanakkor csapatban való együttműködésre is alkalmas;
Folyamatos nyomás alatt is kimagasló teljesítményt tud nyújtani;
Egyszerre több futó projekt/feladat kezelésére képes, a határidők betartásával;
Kiváló szervezési és projektmenedzsment készségekkel rendelkezik;
Elhivatott és proaktív;
Jól beszélsz és írsz angolul társalgási és üzleti szinten is;
egyéb európai nyelv ismerete előnyt jelent.Feltétlenül jelentkezz hozzánk, haA bankszféra követelményeinek és az alapvető banki folyamatoknak mély ismeretével rendelkezel;
Erősséged az összetett műszaki és üzleti problémák elemzése követelmények összegyűjtése, elemzési dokumentumok írása;
A banki szolgáltatások digitalizálásával és automatizálásával kapcsolatos iparági legjobb gyakorlatokat ismered;
A fontosabb projektmenedzsment módszertanokban jártas vagy, továbbá az MS Office termékeket Word, Excel, PowerPoint készség szinten használod.