Laboratóriumi Technikus

Synlab hungary kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kémiai analitikai feladatok ellátása humán mátrixokból vér és vizeleta vizsgálati minták fogadása, kezelésea vizsgálati folyamatok mintaelőkészítés és kis- és nagyműszeres mérések előírások szerinti elvégzésea laboratórium tevékenységéhez kapcsolódó mérőműszerek kezelése, karbantartása, tisztántartásalaboratórium akkreditációjával kapcsolatos egyes szakmai és dokumentációs feladatok elvégzésevizsgálati dokumentációk elkészítéselaboratóriumi információs rendszer LIMS használataauditokon való részvételVersenyképes fizetésSzámos béren kívüli juttatás kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünkHatározatlan idejű munkaviszonyKiszámítható, hosszú távú munkalehetőségBetanulási időszak biztosításaSzakmai fejlődés és tervezhető karrierútModern munkakörnyezet, multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttérRészvételi lehetőség szakmai munkacsoportokban és SYNLAB nemzetközi projektekbenInnovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúraÖsszetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkörKonferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részekéntIngyenes parkolásMunkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívülközépfokú – lehetőség szerint – releváns végzettség vegyész-, vegyipari technikus, laborasszisztens stb.Pályakezdők jelentkezését is várjukfelhasználói szintű számítógépes ismeret:
Word, Excel, irodai alkalmazásönálló, precíz munkavégzésrugalmasság és kiváló konfliktuskezelői készség, szervezet-tudatosság, együttműködő készségszakmai tapasztalat, laboratóriumi rendszerismeret, ISO 17025:
2018 akkreditált laboratóriumi munkakörnyezetben szerzett jártasságklasszikus- és műszeres analitikai gyakorlatazonnali munkakezdés