Laboratóriumi Technikus

Trenkwalder kft - Heves Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Funkcionális tesztekhez, kutatási projektekhez kísérleti prototípusokat készít el és a mintákon laboratóriumi beméréseket végez el
A prototípusok előállításához és beméréséhez szükséges kisebb segédeszközöket, áramköröket megtervezi és elkészíti, megrendelésükről gondoskodik
A prototípusok kapcsán szalagból magokat tekercsel, hőkezelésre magokat előkészít, standardizált méréseket hajt végre és kiértékelésre előkészít
3D nyomtatóval prototípus alkatrészeket állít elő, tokozási, betekercselési és szerelési feladatokat végez, a mintákat kiszállításra összekészíti
Részt vesz új technológiák kipróbálásában, adatgyűjtést végez és az adatokat igény szerint grafikus formában is kiértékeli
Elvégzi a kutatási feladatokhoz kapcsolódó speciális méréseket (eszközök, melyeket használni kell:
hiszterézis mérők, erősítők, nagy áramú tápegységek, hálózati analizátorok, klímakamra kezelés)
Részt vesz a kutatási tevékenység során a hőkezelési folyamatokban, illetve a kályhák belsejében végrehajtott hőmérséklet és mágneses tér mérésekben
Aktívan részt vesz a laboratóriumi rend fenntartásában. Önállóan intézkedik a szükséges javításokról, javíttatásokról.
Elvárások / Requirements
Erősáramú villamosipari technikumi végzettség vagy Villanyszerelő végzettség
Villanyszerelő végzettség esetén "
Kisfeszültségű szakszolgálati FAM szerelő"
tanfolyam elvégzése, melynek költségét a vállalat biztosítja
Számítástechnikai ismeretek (Office, Excel, grafikonok készítése)
Bővített fokozatú sugárvédelmi tanfolyam elvégzése a vállalat szervezésében
Angol nyelv társalgási szintű ismeret előnyt jelent
Jelentkezéséhez önéletrajzot is csatoljon!
Amit nyújtunk / Benefits
Egy műszakos munkarend
Gyöngyösről ingyenes céges buszjárat, egyéb településekről üzemanyagtámogatás
Bónuszrendszer:
12 havonta az alapbér maximum 10%-as (már a próbaidő is beleszámít)
Hűségbónusz:
az első eltöltött évtől kezdve bruttó 50 ezer Forint, jubileumi években nagyobb összegű kifizetés
Év dolgozója választás
Szociális jellegű juttatások rendkívüli élethelyzetekben, egyedi elbírálás alapján