Kontrolling Csoportvezető

Humanfield kft - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Kontrolling csoportvezető (16-2811)
Feladatok
3 fő beosztott munkájának irányítása, mentorálása,
Forecastok koordinálása és elkészítése,
Részvétel az üzletfejlesztésben, modellezési feladatokban,
Költségek elemzésének támogatása,
Olaj- és gázpiac folyamatos monitorozása, nyomon követése,
Folyamatok optimalizálása, fejlesztése, javító intézkedések bevezetése.
Elvárások
Forecastok készítésében és üzleti modellezésben szerzett tapasztalat,
Felsőfokú gazdasági végzettség,
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
Beosztottak irányításában szerzett jártasság,
IFRS tudás.
Amit kínálunk
Magas bejárástámogatás (nettó 30 Ft/km VAGY 100%-os BKV bérlet térítés),
Színes munkakör, sokrétű feladatok,
Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő, tőkeerős vállalatnál
A munkavégzés helye
Magyarország