Kereskedelmi Kontrolling Csoportvezető

Penny market kft. - Alsónémedi
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

4 fős kereskedelmi kontrolling csapat vezetése és fejlesztéseÜzleti partnerként való fellépés a lokális menedzsment és osztályok számára Proaktív konzultáció az érintett részlegekkel, mint például az értékesítés, a beszerzés és a marketingAktív részvétel operatív projektekbenTerv-tény elemzések, előrejelzések és üzleti esetek elkészítéseAz eredmények szakszerű bemutatása a vezetők és a projektcsoportok számáraAd-hoc jelentések, kimutatások, elemzések készítése az ideális döntéshozatal érdekébenVállalati gépjármű magánhasználatra is13. havi fizetésNettó 14. 000 HUF OTP SZÉP kártyaHibrid munkavégézs- home office lehetőség Lehetőség stratégia megvalósításáraNemzetközi projektekben való részvételStabil munkahely egy német tulajdonú vállalatnálKépesség a dinamikus környezetben való helytállásraKözgazdasági és üzleti egyetemi diploma, elsősorban kontrolling, pénzügy vagy számvitel területénLegalább 5-8 éves szakmai tapasztalat, elsősorban a kontrolling vagy az üzleti elemzés területénLegalább 3-5 év tapasztalat csapatvezetésbenAdatbázisrendszerek SAP BW és CO, BO nagyon jó ismereteElőnyt jelent a Power BI ismereteKiváló kommunikációs és prezentációs készségAsszertivitás, meggyőzőképesség, valamint konfliktus- és problémamegoldó képesség, kritikus gondolkodásmódProaktív és önálló munkavégzésre való képesség dinamikus környezetbenNyitott, analitikus, ugyanakkor innovatív személyiségNagyon jó angol nyelvtudás, német és magyar nyelvtudás előnyt jelentTapasztalat kereskedelmi vállalatnál, FMCG vagy üzleti tanácsadásban szerzett tapasztalat