Kereskedelmi Kontroller

Penny market kft. - Alsónémedi
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Terv-tény elemzések, előrejelzések készítéseAd-hoc riportok, elemzések készítéseOperatív projektekben való részvételRészvétel üzleti tervek készítésébenTársosztályok munkájának támogatásaKereskedelmi Kontrolling csoportvezető és Kontrolling osztályvezető munkájának támogatásaVersenyképes jövedelemPróbaidő lejárta után 14. 000 Ft értékben OTP SZÉP-kártya13. havi fizetésKedvezményes étkezési lehetőségHibrid munkavégzési lehetőségIngyenes vállalati buszjárat vagy munkába járási támogatásHosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnálFelsőfokú végzettségLegalább 3 éves szakmai tapasztalat releváns területenTársalgási szintű angol nyelvtudásMagabiztos Microsoft Excel tapasztalatJó kommunikációs készségCsapatjátékos, elemzői és problémamegoldói szemlélettelVállalkozói szemlélet és ügyfélközpontúságKereskedelmi cégnél szerzett tapasztalatNémet nyelvtudás