Kommunikációs Szakértő

Lvc diamond kft. - Budapest
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Aktívan részt vesz a belső és külső kommunikációs stratégiák megalkotásában, majd pedig önállóan menedzseli és utóköveti a projektjeit.Ellátja a kommunikációs csapat PR tevékenységéhez fűződő feladatokat. Követi az iparági aktualitásokat, híreket, amelyek alapjánbriefet készít a külsős PR ügynökségnek, a beérkező cikkeket átnézi, szükség esetén pedig javítja, a vállalat kulcsüzenetei és kommunikációs céljainak megfelelően.Képes önállóan egy sajtóhír, vagy sajtóközlemény alapjait megírni, ehhez a szükséges információkat begyűjteni a vállalat szakterületeitől, vagy tájékozódni külsős oldalakról, hírportálokról.A Kommunikációs csapattagokkal együttműködve javaslatot tesz a médiatervben szereplő sajtótermékek listájára, innovatív ötletekkel folyamatosan segíti a csapat működését és az adott témához igazítja a megjelenések felületeit. Az adott téma megjelenéseit a PR ügynökséggel folyamatosan monitorozza a kampány végéig, amelyet követően összefoglalót készít az eredményekről.Önállóan tervez meg és bonyolít le belső és külső rendezvényeket, akár a vállalat saját kaszinóiban, akár külső helyszínen, promóciós jelleggel. Szervezőként és projektkoordinátorként tevékenyen vesz részt a kaszinókhoz kapcsolódó szakmai eseményeken, ünnepségeken, sajtótájékoztatókon, amelyeken tartja a kapcsolatot és együttműködik a kaszinók stábjával, vezetőivel.Kitalálja és lebonyolítja a vállalat belső kommunikációs aktivitásait, játékait, és megírja az ehhez kapcsolódó belső híreket, felhívásokat.Ötleteivel támogatja a vállalat social aktivitását, részt vesz a közös stratégia alkotásban, és javaslatot tesz a PR hírek átültetésére, rövid, frappáns social hír formájában.Támogatja a vállalat CR kommunikációjának koordinációját, az éves roadmap alapján, segíti a megfelelő és releváns csatornák, felületek és együttműködések felkutatását, és segíti az együttműködés részleteit egyeztetni a partnerekkel.Minőségi munkakörnyezet,inspiráló, sikerorientált csapat,izgalmas feladatok, hosszútávú fejlődési lehetőség,versenyképes juttatási csomag alapbér, bónusz, cafeteria,heti két nap Home Office.Szakirányú végzettség, marketing-kommunikációs, vagy rendezvényszervezői képesítéssel;
Minimum 3 éves tapasztalat a fenti feladatokhoz kapcsolódó területen;
Nyitottság a szerencsejáték és a sport, sportfogadás területek felé;
Magabiztos, jó stílusú kifejezőképesség írásban és szóban egyaránt.Reklámügynökségi tapasztalat, nagyvállalati kommunikációs, vagy marketing tapasztalat;
Online újságírás területen szerzett tapasztalat;
Érdeklődés a sportvilág elsősorban a futball iránt.