Műszakvezető

Kühne + nagel kft. - Gyöngyöshalász
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

A hozzárendelt munkaterület munkavégzésének felügyelete és támogatásaA hozzárendelt területen felmerülő operatív problémák azonnali megoldásaZavarok, rendkívüli események azonnali kezeléseFolyamatos kapcsolattartás az operatív munkához kapcsolódó dokumentációk vezetéseSzabadságtervezés koordinálása;
csoportvezetők szabadságtervének elkészítéseLétszámhiány esetén a csoportok közötti áthelyezések koordinálásaMunkatársak motiválásaA munkatársak egyéni készségeit és képességeit figyelembe vevő feladatok meghatározásaA raktári rend folyamatos fenntartásaA meghatározott munkafolyamatok és munkautasítások betartása és betartatásaGépek és eszközök felügyelete és az utánpótlás biztosításaA Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Termelés ellátásban vagy ipari logisztikában szerzett gyakorlatLogisztikai szolgáltatónál szerzett tapasztalat előnyLegalább 2 éves hasonló területen szerzett vezetői tapasztalatFelhasználói szintű számítógépes ismeretek Word, ExcelFelelősségteljes, önálló munkavégzésMegbízhatóság, erkölcsi fedhetetlenségProblémamegoldó-képességHatározott fellépésKiváló kommunikációs képességTársalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban