Projekt Mérnök

Mol magyar olaj- és gázipari nyilvánosan működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Projekttervek előállítása, felszín feletti technológiák műszaki tartalmának és a csatlakozó létesítmény jegyzéknek definiálása, beruházási és működési költségbecslések készítéseA járulékos hő- és anyagmérleg-számítások elvégzése a kiválasztott felszíni koncepcióhoz Szoros együttműködés a tervezővel és kivitelezővelAnnak biztosítása, hogy a projektek összhangba kerüljenek a MOL-csoport azon törekvésével, melyek a meglevő eszközök megbízhatóságának növelését célozzák, valamint a szabványoknak való megfelelést garantáljákRészvétel a kiviteli tervek felülvizsgálatában és ellenőrzésében a MOL belső követelményeinek megfelelően, figyelembe véve az Egészségvédelem, Biztonságtechnika, Környezetvédelmi előírásokatRészbétel a terv zsűriken/HAZOP-okban és egyéb szakértői tevékenységekben és felülvizsgálatokbanTámogatás nyújtása a technológiai szűk keresztmetszetek azonosításában, azok megszüntetésére szolgáló technikák kialakításában, az üzem jövőbeli teljesítményének optimalizálásában, továbbá proaktívan módosításokat javasol a termelési célok elérése érdekében a meglévő technológián.Barátságos, nyitott munkakörnyezetetVersenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomagot, 13. havi fizetésselÉvi bruttó 800.000 Ft Cafeteria - csomagotStabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségetKomplex, kihívást jelentő munkát egy profi csapat tagjakéntSzakmai és egyéb képzéseketÉlet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alattEgészségbiztosítást:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.Felsőfokú műszaki végzettség Olaj és Gázmérnök vagy Gépészmérnök képzettség elsőbbséget jelent5 év energetikai/olaj-és gázipari kivitelezésben és/vagy tervezésben szerzett tapasztalatKiváló kommunikációs készségCsapatjátékos beállítottságBizonyított készség a problémák azonosításában, elemzésében és megoldásábanMS Office, Hysys és AutoCAD használatának magas szintű ismereteMagabiztos angol nyelvtudásB kategóriás jogosítvány