Kivitelezési Asszisztens

Ctp management hungary kft. - Biatorbágy
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Fedezetkezelői rendszer adminisztrációjának működtetése a projektvezetőkkel és a pénzügyi csapattal közösenA kivitelező csapat utasításai alapján megrendelések PO és teljesítési igazolások PR kiállítása a CTP alvállalkozói, beszállítói részéreFolyamatban lévő megrendelések és teljesítési igazolások adminisztrációjaBREEAM minősítő dokumentáció összeállításában való részvétel, külsős tanácsadóval közösenKözműszolgáltatókkal, hivatalokkal történő kapcsolattartás adminisztratív támogatásaKözműigények előkészítése, beadása szakági kollégákkal közösenÁtadási dokumentációk összeállítása, ellenőrzése alvállalkozók és CTP üzemeltetésÁltalános adminisztratív és asszisztensi feladatok műszaki és pénzügyi jellegű is az adott társosztállyal közösenModern munkakörnyezet;
Fiatal, dinamikus csapat;
Szakmai fejlődési lehetőségek;
Laptop, mobiltelefon;
Nemzetközi csapatépítő programok;
Műszaki területen szerzett 1-2 év tapasztalat, hasonló munkakörbenÖnálló, felelősségteljes, proaktív munkavégzésPrecíz, pontos személyiség, aki figyel a határidők betartásáraErős felhasználói szintű Office ismeretekKözépfokú angol nyelvtudásÉpítőipari- vagy ingatlankezelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat előny