Hr Asszisztens

Disol kft. - Budaörs
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos dokumentumok elkészítésebérszámfejtés előkészítéséhez kapcsolódó feladatok ellátásaszemélyi anyagok nyilvántartása, naprakész vezetése, változások lekövetésekiküldetési nyomtatványok igénylésekapcsolattartás német és osztrák hivatalokkal, könyvelőkkeldokumentációk, munkaügyi iratok kezelése, szkennelése, lefűzéserendszeres és ad hoc adminisztratív feladatok ellátásateljeskörű HR adminisztrációpostázás, adatrögzítésVállalkozásunk, a Disol Kft. HR asszisztens munkakörbe felvételt hirdet azonnali kezdéssel budaörsi irodánkba.A Disol Szerelőipari Kft. fő profilja az ipari objektumok, szerkezetek, tartályok, csővezetékek szigetelése. Főként vegyipari, olajipari üzemekben végzünk kivitelezési munkákat. Második fő ágazatunk:
a korrózióvédelem, tűzvédelmi bevonatolás az ipari szektorban. Elsősorban Németországban és Ausztriában teljesítünk megbízásokat.Fontos számunkra, hogy mi nemcsak magas színvonalú munkára törekszünk, hanem arra is, hogy amit ígérünk, azt be is tartsuk.Munkavégzés helye:
2040 Budaörs, TERRAPARKfelsőfokú végzettség szakirányú végzettség előnyt jelenterős felhasználói szintű MS Office gyakorlati ismeret elsősorban Excel/Wordtárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóbanrendszerszemléletstrukturált gondolkodásmódjó problémamegoldó képességnyitottságmagas szintű együttműködési készségjó kommunikációs készségdiszkrécióprecíz, önálló munkavégzésszakirányú végzettségHR területen szerzett tapasztalatkiküldetéssel kapcsolatos ismeretekazonnali munkakezdésBudaörs környéki lakóhely