Hr Asszisztens

Humancentrum - Hatvani Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
HR asszisztens
Leírás
Humán Centrum cégcsoport országos szinten HR szolgáltatásokkal segíti partnerei létszámgazdálkodását, mely magában foglalja a toborzás, kiválasztás, munkaügyi és bérügyviteli feladatok ellátását is.
Feladatok
Pozíciók meghirdetése állásportálokon keresztül
Kapcsolattartás a jelöltekkel (visszaigazoló, türelemkérő, elutasító, stb. e-mail küldése)
Telefonos előszűrés
Interjúk szervezése, megtartása partneri telephelyen
Kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és megbízókkal
Be- és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése
Bérszámfejtés és bérügyintézés előkészítése, óranyilvántartások feltöltése
Statisztikák készítése
Elvárások
Jó szervezőkészség
MS Office ismerete
3-5 év szakmai tapasztalat
Nyugdíjasok jelentkezését is tudjuk fogadni
Minimum középfokú végzettség
Munkaidő
Teljes munkaidős lehetőség (heti 40 órás munkavégzés)
Amit kínálunk
Határozatlan idejű szerződés
Előrelépési lehetőség
Bejárási támogatás
Bónuszok
Előnyök
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye
Hatvan