Könyvvizsgáló Menedzser

Grant thornton hungary - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Magyar és nemzetközi beszámolók ellenőrzése a számviteli sztenderdek alapján, a Grant Thornton világszerte elismert könyvvizsgálati módszertanának használatávalRészvétel a könyvvizsgálati munkák hatékony megtervezésében, kivitelezésében és koordinálásábanAudit munkatársak asszisztensek munkájának támogatása, ellenőrzése és koordinálásaÜgyfél meetingek hatékony és önálló levezényléseA könyvvizsgálati munkák önálló és hatékony dokumentálása.A cégcsoportnál dolgozó munkatársak továbbképzésének tervezésében és lebonyolításában való részvétel.Auditmódszertan fejlesztésében, innovációban való részvételFolyamatos továbbképzés adójogi/gazdasági/cégjogi/számviteli/könyvvizsgálati területeken.Miért jó nálunk dolgozni?Stresszmentes, támogató, családias, szakmai környezet – Hogy ez mit jelent?Törekszünk arra, hogy a magánélet és a munka egyensúlyban maradjon. És nálunk ezt valóban meg is tudod valósítani. Betegség, tanulmányok, vagy egy magánéleti esemény esetén megtaláljuk a megoldást, mert egy csapat vagyunk.Ha tanulni szeretnél, vagy fejlődni valamiben, kihívásokat keresel, nálunk mindig találsz rá lehetőséget. Ha egy idő után, külföldön szeretnél tapasztalatot gyűjteni, támogatni fogunk társirodáink együttműködésével.Itt megtapasztalhatod, milyen az a munkakörnyezet, ahol a vezetőség ajtaja mindig nyitva áll a munkatársak előtt.Amit ajánlani tudunk:
Szakmai fejlődésed támogatása. – A munkád során folyamatosan lehetőséget biztosítunk a kihívásokkal teli munkák végzéséreVersenyképes javadalmazásMedicover egészségbiztosításÁtfogó szakmai továbbképzések és széles körű szakmai tapasztalatszerzési lehetőségSzakmai tanulmányok és továbbképzések támogatásaFlexibilis munkakörülmények, rendszeres home-office lehetőséggelHome office-hoz szükséges eszközök támogatásaKivételes szabadság lehetőség, nyáron akár 1 hónapStresszmentes támogató környezetFiatalos, lendületes csapat, akik folyamatos fejlődésre inspirálnakJó hangulatú munkahelyi légkörModern iroda és környezet Budapest belvárosábanCsatlakozz hozzánk, amennyiben:
Szívesen erősítenéd csapatunkat 2024 szeptemberi kezdésselÉrdekelnek a különböző ágazatokban tevékenykedő hazai és nemzetközi gazdasági társaságok üzleti és pénzügyi folyamataiSzívesen részt vennél ezen társaságok könyvvizsgálatában és egyéb könyvvizsgálati feladatok belső ellenőrzési, átvilágítási és átalakulási ellátásábanA könyvvizsgálócsapat tagjaként szeretnél tanácsadói feladatokat ellátni, feltárni a kockázatokat és a problémákat és azokra megoldási javaslattal szolgálniKönnyen dolgozol egy csapat tagjaként, ahol megmutathatod az egyéniségedet isVárjuk jelentkezésedet, ha:
Befejezett felsőfokú gazdasági pénzügy-számvitel végzettséggel és 5 - 10 éves releváns szakmai könyvvizsgáló tapasztalattal rendelkezelMagabiztos angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezelRugalmas, önálló, határozott, precíz és lelkiismeretes vagySzeretsz csapatban dolgozniKönnyen megtalálod a kapcsolatot az ügyfelekkel