Készletgazda

Shoebox kft. - Nagytarcsa
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Árukészlet kezelése, allokálása 7 ország üzleteireKészletszintek követése és optimalizálásaÁrukészlet és master data kezelés SAP rendszerbenKapcsolattartás bel- és külföldi üzleteinkkel, külföldi irodákkalRiportok, elemzések készítéseSzívesen lennél egy nemzetközi csapat tagjaVannak ötleteid, melyek megvalósításának az élére is lépnélJól érzed magad egy dinamikusan változó környezetbenNem rémítenek meg a komplex, kihívó feladatokSzeretnél stabil vállalatnál dolgozniMinimum középfokú végzettség vanKommunikációképes az angol nyelvtudásodRendelkezel felhasználói szintű MS Office ismeretekkel és magabiztos, haladó szintű Excel tudással szűrések, függvények, Fkeres, Pivot, stbKomplex, analitikus gondolkodás, talpraesett személyiség jellemezExcel ismereteket és az angol nyelvtudást teszteljük az interjúnKészletgazdálkodási, logisztikai területen szerzett tapasztalatSAP ismeretekHa érdekel a VBA