Vevőszolgálati Munkatárs

Intersnack magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

- Rendelések egyeztetése, rögzítése, nyomon követése, számlázás;
- Kapcsolattartás a vevőkkel, raktárral;
- Szoros együttműködés az értékesítőkkel és a készletgazdával;
- Riportok készítése, adminisztráció pl:
Service Level riport, belföldi raklap egyenleg - Ad hoc elemzések, project jellegű számítások készítése - ERP rendszer releváns funkcióinak alapos ismeretebónuszemelt szintű, éves egészségügyi szűrővizsgálategyéb béren kívüli juttatások cafetéria - Minimum középfokú logisztikai-vagy gazdasági végzettség - Microsoft alkalmazások magabiztos ismerete kiemelten:
Excel - Angol nyelvismeret – középfok írásban, szóban - Jó kommunikációs és szervezőkészség - Empátia - Segítőkészség - Terhelhetőség - Megbízhatóság - TitoktartásFMCG cégnél szerzett tapasztalat