Raktári Adminisztrátor

Tom market kft. - Pécs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szállítási eltérések ellenőrzéseTúlkészlet, áruhiány, selejt vizsgálata, elemzése, a kiváltó okok megszűntetésében történő együttműködés az érintett területekkelKészletforgási sebesség folyamatos ellenőrzéseKészletezések, betárolások előkészítése, végrehajtásaRaktári készletkezelés, raktárkészlet optimalizálása, készletellenőrzés, készletriportok vezetéseKimutatások, elemzések készítése, a kereskedelmi aktivitások nyomon követéseTársosztályokkal való kapcsolattartás. „L” cikkszámok létrehozásaKapcsolattartás a beszerzésselRaktárkészlet optimalizálásaTermékfogyás ellenőrzése, folyamatos készlet figyelésNapi leltár koordinálásaTermékfogyás ellenőrzése, folyamatos készlet figyelésHatározatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidőStabil és hosszútávu munkavégzésTámogató vezetői és munkatársi hozzáállás, kiváltképpen a betanulás időszakábanKét műszakos munkavégzésLegalább középfokú végzettségFelhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office, különösen ExcelSAP ismeret /előny/Stresszés monotónia tűrése, nagyfokú önállóságRaktáros, készletgazda munkakörben szerzett tapasztalat