Kereskedelmi Ügyintéző

Tolnagro kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

Vevői rendelések rögzítése, ellenőrzése,vevőkkel való kapcsolattartás;
Szakmai tanácsadás,reklamációk kezelése;
Számlák kiállítása;
Analitikák készítése;
Vevői visszajelzések továbbítása a vezetőség felérészt vehetsz egy olyan csapatban, amelynek több évtizedes tapasztalata van az állatgyógyászat piacán;
Lehetőséged lesz továbbfejleszteni kereskedelmi és szakmai ismereteidet az állatgyógyászat terén;
Versenyképes bér- és juttatási csomag;
Összetartó csapat;
Modern munkakörülményekszakirányú felsőfokú végzettségagrár, kereskedelem, állattenyésztés, állategészségügy;
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek;
Kiváló kommunikációs képesség;
Értékesítés orientált, vevőközpontú gondolkodás;
Megbízhatóság, rendszerszemlélet;
Jó problémamegoldó készség;
Angol nyelvtudás