Kereskedelmi Ügyintéző

Solarx energy solutions kft. - Debrecen
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Beérkező ajánlatkérések feldolgozásaNapi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkelPályázatok koordinálásában történő aktív részvételÜgyfelek projektjeinek nyomon követése a vállalatirányítási rendszerbenAz értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása:
árajánlatok / szerződések készítése, vevői rendelések kezeléseIrodavezető munkájának támogatásaNyilvántartások kezelése, irat rendszerezés elektronikusan és papíralaponHosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalatnálVersenyképes, bejelentett fizetés, heti 40 órás alkalmazotti munkaviszonySzakmai kihívások és fejlődési lehetőségCsaládias, jó hangulatú munkahelyi légkörFelsőfokú végzettségKiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyarántKimagasló problémamegoldó és szervező készségFelhasználói szintű MS Office ismeretek Excel, Word, PowerPointEredményorientált, megbízható és precízJó kapcsolatteremtő és határozottKereskedelemben / értékesítésben / irodai adminisztrációban szerzett tapasztalatDebreceni vagy ahhoz közeli lakóhely