Kereskedelmi Ügyintéző

Flair-plastic kft. - Miskolc
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Teljes körű vevői kapcsolattartás angol és német nyelvenJelentések, kimutatások készítéseReklamációk kezeléseFuvarszervezés és a hozzá kapcsolódó adminisztráció elvégzéseOptimális készletszint kialakításaTermeléssel és társosztályokkal történő kapcsolattartásÜgyletek, megrendelések vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, feldolgozásaExport számlázással kapcsolatos feladatok ellátásaFelsőfokú végzettségMagabiztos társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban, illetve német nyelvtudás közép szintenHasonló munkakörben már 1-2 éves tapasztalatot szereztélMagabiztosan használod a MS Office programokatÖnálló, határidőkre érzékeny és konstruktív munkavégzés jellemezProaktív és pozitív szemléletű vagy, valamint a felmerülő problémák kezelése sem okoz gondot