Kereskedelmi Asszisztens

Delta systems kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Kiemelt ügyfélmenedzserek munkájának támogatásaKereskedelmi ajánlatok, szerződések, megrendelések és visszaigazolások készítéseRészvétel a cégcsoport közbeszerzési, központosított közbeszerzési és egyéb pályázatok elkészítési feladataibanA cég más osztályaival pénzügy, logisztika, controlling történő folyamatos együttműködésKimenő számlák előkészítéseCRM rendszer kezeléseRiportok készítése az ügyviteli rendszer alapjánKorrekt bérezést, anyagi előrelépési lehetőségetMentorral támogatott szakmai fejlődéstHosszú távú munkalehetőséget, karrierutat az IT szektorbanÉrdekes és értelmes feladatokatStabil nagyvállalati hátteretKellemes munkahelyi légkört, modern munkakörnyezetetHome office lehetőségetKiemelkedő szaktudású, elismerésre méltó Kollégákat, akikkel jó együtt dolgozniHasonló munkakörben szerzett tapasztalatMS Excel és MS Word program erős felhasználói szintű ismereteNyitottság tanulásra, új ismeretek megszerzéséreJó kommunikációs készség, stressztűrő képességPrecizitás, gyors munkavégzésIT cégnél szerzett tapasztalatVállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat