Online Kereskedelmi Asszisztens

Webshop global kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

APelenka pont huésBeauty pont huwebshopok üzemeltetőjeként e-kereskedelemben és táblázatkezelésben tapasztalattal rendelkező online kereskedelmi asszisztenst keresünk.Feladataid a következők lesznek:
A hozzád tartozó termékportfólió folyamatos kezelése, ellenőrzése, frissítése, termékek kategorizálása az admin felületen;
Termékbeszerzések kezelése, adminisztrációja, számlák ellenőrzése;
Készletfigyelés és optimalizálás;
Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a beszállítókkal és a raktárunkkal;
Kimutatások készítése.Versenyképes juttatási csomag;
13. havi fizetés + éves prémium potenciál;
Izgalmas kihívások, közvetlen munkatársak, elkötelezett vásárlók, azonnali ügyfélvisszacsatolások;
A legnagyobb nemzetközi FMCG cégekkel dolgozunk együtt;
Magyarország legnépszerűbb baba-mama boltja vagyunk 2019 óta;
Heti 1 nap home office biztosítása;
Rendszeres képzések, tréningek, szakmai konferenciákon történő részvétel.Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek, magabiztos Excel tudás;
E-kereskedelmi,webshopostapasztalat;
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
Csapatban történő és önálló munkavégzésre való képesség;
Pontos, precíz, önálló munkavégzés, monotonitástűrés;
Nyitott, proaktív, eredményorientált személyiség.Baba-mama termékek területén szerzett tapasztalat;
Unas, Daanos, Connestic vagy feed-ek kezelésében szerzett tapasztalat.