Kereskedelmi Asszisztens

Comesa budapest kft - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A kereskedelmi asszisztens munkaköre a munkáltató tevékenységéhez kapcsolható adminisztratív, ügyfélszolgálati, raktárkezelési, bel- és külkereskedelmi ügyintézési, valamint minden, az ügyvezető által meghatározott hasonló feladatok ellátására terjed ki. Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, értékesítőkkel, fuvarozókkalRaktári ügyintézés, beérkező áruk bevételezése, kimenő áruk fuvarszervezéseMűszerkészletek és implantátumkészletek monitorozása, leltározásban, készletezésben való részvételMegrendelések vevői, szállítások kezeléseSzámlázásMegrendelések szállítói kezelése, egyéb adminisztratív tevékenységekVersenyképes jövedelemHosszútávú, stabil munkalehetőségStabil, folyamatosan fejlődő munkahelyi háttérFiatalos csapatHasonló munkakörben szerzett releváns munkatapasztalatLegalább középszintű angol nyelvtudásMagabiztosfelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekSAP és ERP rendszerek ismereteRaktározási tapasztalatLogisztikai tapasztalat