Kereskedelmi Asszisztens

Fast hungary kft. - Pest Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői megrendelések feldolgozásaVevőszámlák elkészítéseSzállítások egyeztetéseVevőreklamációk kezelése, jóváírások elkészítéseKapcsolattartás a cég ügyfeleivel, társosztályokkalKimenő számlák adminisztrációjaNapi operatív folyamatok támogatása, adminisztrációs feladatok ellátásaPartnerek tájékoztatása kiadványokkal, akciókkal, termékekkel, stb. kapcsolatosanAz értékesítési folyamat aktív szakmai támogatásaHatékony együttműködés a társosztályokkal, Versenyképes jövedelem és juttatásBiztos háttér egy dinamikus cégnélKözépfokú pénzügyi vagy kereskedelmi végzettségNagykereskedelmi cégnél szerzett hasonló tapasztalatPénzügyi és kereskedelmi gondolkodásmódKiváló Microsoft Office felhasználói tapasztalat Excel, WordPontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzésJó kommunikációs és problémamegoldó képességHatározott, magabiztos fellépésJó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség, nagyfokú monotonitás tűrésSAP tapasztalatAngol nyelvismeret