Karbantartó Mérnök

Work force kft. - Ercsi
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szívesen dolgoznál egy nemzetközi vállalatnál, vagy esetleg vonz az autóipar világa?
Karbantartásban szerzett tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni, és angolul is jól beszélsz?
Akkor ez a te lehetőséged!
Egy japán tulajdonban lévő, autóalkatrészeket gyártó cég keres karbantartó mérnök munkatársat, Ercsibe.
Amennyiben érdekelnek az alább szereplő feladatok, akkor várjuk jelentkezésed az oldal alján!
Feladatok
A gyártógdépek rendelkezésre állásának biztosítása:
megelőző karbantartások tervezése, állásidő elemzések, javító intézkedések
Karbantartási költségek kontrollálása
Karbantartó technikusok szakmai támogatása, irányítása
Hibakeresésben, elhárításban történő aktív részvétel
Eljárások, munkautasítások készítése
Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal, szervizekkel
Fejlesztési feladatok
Új termékek, gyártósorok bevezetésének támogatása
Egyéb információk
Munkavégzés helye:
Ercsi
Munkaidő:
40 óra/hét