Karbantartó Mérnök

Contemporary amperex technology hungary kft. - Debrecen
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Az új gyártósorok telepítésének előkészítése az elrendezés tervezésétől a gépek telepítéséig, FAT Factory Acceptance Test, LOP List of Problems és egyéb dokumentumok biztosítása annak érdekében, hogy az új berendezések megfeleljenek a követelményeknek megbízhatóság, karbantarthatóság, termékbiztonság/minőség;
Az új gyártósor összeszerelésének, üzembe helyezésének és kapacitásbővítésének elősegítése a projekttervnek megfelelően annak biztosítása érdekében, hogy az új berendezés megfeleljen a tömegtermelés követelményeinek;
Támogatja a meglévő gyártósori berendezések termelési hatékonyságának javítását, az energiafogyasztás optimalizálást.A berendezésekre és alkatrészeikre vonatkozó sztenderdek kidolgozása és frissítése;
A kritikus változtatásokfelülvizsgálata, helyszíni ellenőrzése és műszaki támogatás biztosítása;
Az AM Autonomous Maintenance és PM Preventive Maintenance sablonok bevezetése és frissítése;
A berendezések pótalkatrészlistájának kialakításában való részvétel;
A releváns karbantartó szolgáltatók koordinálása;
Karbantartási tervek készítése, ütemtervek meghatározása és a végrehajtás koordinálása;
A géphibák elemzése, az okok azonosítása, korrekciós és megelőző intézkedések kidolgozása.Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Modern munkakörnyezet, alegújabb technológiák alkalmazásával;
Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.Gépészmérnöki, villamosmérnöki, automatizálási vagy egyéb releváns területen szerzett diploma;
Legalább 5 éves tapasztalat nagyméretű gyártó berendezések karbantartásában projektmenedzsment tapasztalattal;
Jó angol nyelvtudás;
Jó tanulási képesség;
Külföldi betanulás és debreceni munkavégzés vállalása.